Google запускає можливість входу до своїх сервісів через біометричні дані

Компанія Google додала в один зі своїх веб-сервісів нову функцію, яка дозволяє зайти до нього за відбитком пальця, не вводячи паролів.

Про це йдеться в блозі Google.

Замість введення паролів користувач може використати методи блокування, що доступні на смартфонах з Android — сканування відбитку пальця чи графічний ключ.

Спочатку користувач повинен зареєструвати відбиток пальця на своєму пристрої. Потім увійти до Google Chrome і на сторінку passwords.google.com.ua. Під час входу браузер запитає в операційної системи телефону підтвердження відбитку пальця чи графічного ключа.

У компанії зазначили, що відбиток пальця не буде надсилатися на сервери Google. Він зберігатиметься на пристрої. Сервери Google отримуватимуть лише підтвердження того, що відбиток правильний.

Наразі така функція доступна на пристроях Pixel і телефонах з операційною системою Android 7+ для входу до менеджера паролів. Також компанія планує додати цю функцію в інші сервіси.

Експерти відзначають, що нововведення Google є першим випадком, коли компанія допустила використання біометричних параметрів для верифікації користувачів в інтернеті.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*