Реєстратура .LUXE продала преміум-домени на 100 тисяч доларів

Компанія MMX, власник доменної зони .LUXE, розповіла про продаж преміум-доменів на 100 000 доларів. Не озвучено скільки саме доменів продано, але відомо, що менше сотні. А значить можна припускати, що середня вартість кожної операції була більше 1000 доларів. Для нової доменної зони, особливо такої специфічної як .LUXE, це вражаючий результат.

Нагадаємо, що спочатку домен позиціонувався як зона для люксових товарів, але в подальшому плани раптово змінилися. Так MMX уклала договір з Ethereum (одна з найбільших криптовалют) і заявила, що домен призначається перш за все для кріптовалютних інвесторів. Вони зможуть використовувати домени в .LUXE як адреси Ethereum-гаманців.

Відповідно до нової мети домен навіть отримав нове трактування: .LUXE – Lets U Xchange Easily («дозволяє тобі здійснювати транзакції легко»). Розшифровка абревіатури дійсно своєрідна і спірна, як і сама ідея нового призначення домену. Безумовно, використовувати доменні імена в якості адреси гаманців – це зручно, але в такому випадку хто буде створювати в такій зоні сайти? Відповідь буде відома тільки з часом.

На даний момент, як повідомляє Domain Incite, в .LUXE зареєстровано близько 5700 доменів.

Джерело: blog.domainparking

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*