Google запустила навчаючий аналог YouTube

Google запустив новий відеосервіс, схожий на YouTube. Однак, у відмінність від свого знаменитого попередника, в Tangi можна ділитися тільки навчальними відео.

Згідно з даними, Google Tangi розрахований на короткі, не більше хвилини, навчальні ролики, гайди і інструкції. Весь контент, що публікується, буде розміщений в категоріях: «Мистецтво», «Приготування їжі», «Зроби сам», «Мода і краса» та «Стиль і життя». Ймовірно, пізніше з’явиться розділ «Технології».

Такий підхід до публікації роликів має як плюси, так і мінуси. З одного боку, автори відео повинні будуть більш лаконічно і зрозуміло викладати суть своїх уроків, не відволікаючись від теми розповіді.

З іншого боку, деякі інструкції можуть просто не вміститися в хронометраж 60 секунд – тоді користувач буде змушений все одно лізти на YouTube в пошуках більш детальних гайдів.

Відзначається, що поки Google Tangi доступний тільки користувачам iOS. Логічно, що відеосервіс повинен з’явитися і на власній мобільній платформі розробника – Android. Але поки про це нічого не відомо.

Джерело: mediasat.info

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*