Microsoft виділить 40 млн. дол. протягом п’яти років на ШІ для охорони здоров’я

Корпорація Microsoft оголосила про запуск п’ятирічної програми AI for Health, в рамках якої інвестує 40 млн дол. в технології штучного інтелекту (ШІ) для сфери охорони здоров’я протягом п’яти років. Ініціатива дозволить компаніям, некомерційним організаціям і вченим отримати доступ до ШІ-інструментів, хмарних обчислень і інших необхідних ресурсів, включаючи грошові гранти.

Основні аспекти та принципи, на яких буде сфокусована програма:

  • Дослідницька діяльність. Компанія буде надавати вченим сприяння в дослідницькій роботі та надавати необхідні ресурси, щоб дозволити лікарям точніше ставити діагнози, призначати лікування і запобігати захворювання. Небезпечні захворювання, які можуть бути досліджені за допомогою штучного інтелекту, включають, зокрема, синдром раптової дитячої смерті (СРДС), діабетичну ретинопатію і багато інших.
  • Аналітика. Microsoft буде сприяти глобальному обміну інформацією для підвищення розуміння світовим співтовариством чинників довголіття і смертності. При цьому Microsoft приділить особливу увагу конфіденційності медичних даних.
  • Дотримання принципів рівності. Компанія має намір підтримати усунення нерівності в галузі охорони здоров’я з метою надання доступу до медичної допомоги населенню країн, що розвиваються.

Ініціатива є частиною проекту AI for Good, в який компанія інвестує 165 млн. дол. Він спрямований на розв’язання найскладніших завдань суспільства за допомогою штучного інтелекту.

Джерело: ko.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*