Google запустила веб-сайт Fuchsia.dev

Йдучи назустріч зростаючому інтересу розробників до операційної системи Fuchsia, компанія Google запустила офіційний сайт Fuchsia.dev.

Вперше він став на короткий час доступний відразу після конференції Google I/O в цьому році, але тоді це був просто шаблон сайту без реального наповнення. Тепер же, через півтора місяця після завершення цього найбільшого заходу Google для розробників, Fuchsia.dev дебютував по-справжньому – з новим дизайном і великою документацією.

Оновлений веб-ресурс став дещо менш стильним (там навіть немає логотипу Fuchsia), але значно більш корисним. У ньому зведена інформація, яку, проявивши відому наполегливість, можна було знайти і раніше, в розрізненому вигляді – в папці docs відкритого проекту Fuchsia, в документації ядра Zircon і в довідкових відомостях, доступних за допомогою Fuchsia Interface Definition Language (FIDL). Тепер вона зручно скомпонована і весь контент індексований для пошуку.

Fuchsia.dev можна встановити на мобільні пристрої як додаток PWA, що дозволить завжди мати доступ до довідки з Fuchsia під рукою.

Навіть з наданими на сайті відомостями, розробникам за межами компанії Google досить непросто створювати і тестувати реальні програми Fuchsia. У найближчому майбутньому інформації на Fuchsia.dev напевно стане більше, так як команда Fuchsia вже створила напіввідчинену довідкову інформацію для мов програмування Dart і Rust.

Джерело: ko.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*