Microsoft Edge отримав блокування стеження з боку сайтів

Компанія Microsoft анонсувала нову функцію для свого браузера Microsoft Edge на основі Chromium. Мова йде про блокування систем відстеження сайтів, які збирають дані про користувачів. Ця можливість з’явилася в збірці Microsoft Edge Canary під номером 77.0.203.0.

Як наголошується, при кожному відвідуванні веб-сайту трекери з інших сайтів можуть зберігати інформацію в браузері з використанням файлів cookie та інших механізмів. Це все формує цифровий профіль, до якого організації можуть звертатися, щоб пропонувати персоналізований контент при відвідуванні інших сайтів.

Ця нова функція доступна в останніх збірках Canary для тестування, і вони можуть бути запущені в збірці Dev наступного тижня. Вона дозволяє налаштувати три рівня безпеки. При цьому максимальний рівень не дозволить завантажувати деякі сайти. Відзначимо, що така можливість повинна ускладнити життя сайтам, які використовують різні хитрощі для збору даних про користувачів. І хоча поки складно сказати, наскільки ефективним методом буде блокування трекерів, але сам факт того, що в Редмонді думають над цим – радує.

Джерело: toneto.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*