Google звинувачують в крадіжці контенту на десятки мільйонів доларів

Сайт Genius звинуватив Google в крадіжці текстів пісень. Пошуковик попався на копіюванні знаків захисту, які попередньо використовував конкурент. 

3 грудня у нью-йоркському Брукліні сайт подав до суду на Google, заявивши, що компанія продовжує свідомо копіювати тексти пісень і використовувати їх в результатах пошуку. Це призводить до падіння трафіку бази музичних текстів.

Це друга скарга на Google такого роду з одного джерела. У 2017 році Genius вже направляли скаргу, проте це ні до чого не привело. Тоді сайт став використовувати в оформленні текстів специфічні знаки – апострофи. Саме їх бездумно копіював разом з іншим текстом Google і попався на гарячому.

Genius вимагає від Google компенсацію в розмірі від 50 мільйонів доларів. На їхню думку, Google, копіюючи дані партнерів без їх відома і дозволу, вбивають конкурентне середовище на ринку електронних баз.

У скарзі йдеться про витрачені “десятки років і мільйони доларів” на розвиток бази Genius.

Відомо, що Genius є одним з найбільших сайтів, який публікує тексти пісень і пояснює їх зміст. У сайту є ліцензія на публікацію текстів від правовласників.

Джерело: opentv.media

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*