Instagram заборонить малюнки і меми, пов’язані з самогубством

Соціальна мережа Instagram продовжує боротися з графічними зображеннями, так чи інакше пов’язаними з самогубством або нанесенням шкоди самому собі. Нова заборона на публікацію такого роду матеріалів стосується намальованих зображень, коміксів, мемів, а також уривків з фільмів і мультфільмів.

В офіційному блозі розробників Instagram йдеться про те, що користувачам соціальної мережі буде заборонено розміщувати зображення, пов’язані з самогубством або нанесенням шкоди собі. Алгоритми соціальної мережі будуть використовуватися для пошуку і видалення малюнків, коміксів, уривків з фільмів і мультфільмів, на яких демонструються сцени нанесення шкоди собі або самогубства.

Варто відзначити, що ще в лютому цього року представники Instagram оголосили про початок кампанії по боротьбі з контентом, який демонструє людей, що завдають собі шкоди. З тих пір попередження про те, що користувач може зіткнутися з «потенційно неприйнятним контентом», було додано більше ніж до 834 000 публікацій. Примітно, що 77% такого контенту було виявлено спеціальними алгоритмами до того, як почали надходити скарги від користувачів.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, близько 800 000 чоловік щороку йдуть з життя в результаті самогубства. Причому більшу частину самогубств здійснюють люди у віці від 15 до 29 років. У США число самогубств за останні 10 років зросла на 56%. На думку експертів, популярні серед молоді соціальні мережі можуть сприяти скороченню цієї сумної статистики, використовуючи для цього різні методи.

Джерело: toneto.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*