iPhone названий найважливiшим гаджетом десятиліття

Видання The Verge склало список зі ста головних, на думку редакції, девайсів останніх десяти років. Найважливiшим гаджетом десятиліття названий iPhone 4.

За словами головного редактора медіа Нілу Патела (Nilay Patel), апарат 2010 року випуску є найкрасивішим, інноваційним і впливовим смартфоном на ринку. У статті йдеться про те, що флагман від Apple став першим телефоном, який отримав корпус зі скла і металу, проривний чіп А4, приголомшливий Retina-дисплей, зручну ОС.

На другому місці опинилася смарт-колонка Amazon Echo, яка є одним з лідерів американського ринку розумних девайсів, на третю сходинку помістили портативний ноутбук MacBook Air. У першій десятці опинилися ще два продукти Apple – нові навушники AirPods Pro (шосте місце) та розумні годинник Apple Watch 3 (сьоме місце). На четверту позицію редакція видання поставила популярний смартфон Samsung Galaxy S6, випущений в 2015 році, на п’яту – електрокар Tesla Model S.

У рейтинг також потрапили такі спірні девайси, як електронна сигарета Juul, зношені кабелі для зарядки iPhone, селф-палиця і спінер. Замикають топ-100 окуляри Google Glass, які були випущені в 2013 році, але так і не стали популярним продуктом.

Джерело: hvylya.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*