Продаж зони .ORG відкладений на місяць

Компанія Ethos Capital, що збирається придбати адміністратора зони .ORG PIR Registry, змушена ще деякий час очікувати остаточного затвердження угоди.

ICANN направила компанії PIR Registry і ISOC запит про отримання додаткової інформації з приводу угоди і майбутнього зони .ORG. Так як подібні процедури в ICANN тривають досить довго, цей запит уже відклав завершення продажу PIR Registry на 30 днів. У тому випадку, якщо у ICANN з’являться нові питання, відбудеться відстрочка ще на 30 днів.

Питання ICANN не публікувалися. Але, виходячи з заяви президента ICANN Йорана МАРБАХ, організацію цікавлять подробиці планованої угоди на суму $1,13 млрд і управління PIR Registry, а також те, яким чином нове керівництво буде слідувати інтересам спільноти власників доменів в зоні .ORG.

Якщо відповіді PIR Registry не задовольнять ICANN, вона має право не схвалити операцію, в такому випадку передача PIR Registry під управління Ethos Capital не відбудеться. Але, виходячи із заяв ICANN, це малоймовірно. Більш того, не відомо жодного випадку, коли ICANN давала відмову при зміні власника доменної зони.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*