Кабмін виділив майже півмільярда на стартапи

Кабінет міністрів України виділив на фінансування Українського фонду стартапів 440 млн грн. Про це сказав прем’єр-міністр Олексій Гончарук на брифінгу.

Як зазначив Гончарук, Український фонд стартапів почав прийом заявок на фінансування українських бізнес-проектів на початкових стадіях їх розвитку, а саме стадіях pre-seed і seed.

“Уже до кінця цього року бізнес-проектам, які пройдуть відбір, ми видамо перші 40 млн грн. Наступний по 60 млн в квартал, тобто 240 млн в цілому на 2020 рік”, – додав він.

За його словами, основні сфери фінансування включають штучний інтелект, доповнену реальність, Big Data, блокчейн, кібербезпека, оборону, медицину та охорону здоров’я, подорожі, фінансові технології, освітні технології, робототехніку, професійні послуги, програмне забезпечення як послуга, виробництво, електронну комерцію, інтернет речей.

Прем’єр-міністр додав, що перший Pitch-event, тобто коротка презентація бізнес-концепцій перед конкурсною комісією, за результатами якої буде визначено стартапи, які отримують безповоротну фінансову допомогу, повинен відбутися вже до кінця цього року.

Джерело: rbc.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*