Кіберполіція викрила 4 піратські інтернет-кінотеатри з обігом у сотні тисяч гривень

Адміни порталів за місяць заробляли по декілька тисяч доларів на рекламі, розміщеній на цих сайтах, повідомляє прес-служба департаменту кіберполіції.

Закрили сайти kinogo.co.ua, uafilm.top, ukrfilm.top, kino-hd.top.

Щодня ці сайти налічували більше 100 тисяч переглядів. Сайт “kinogo.co.ua” взагалі є одним із найвідоміших піратських ресурсів у пошукових системах мережі інтернет.

Адміністраторами цих сайтів були два мешканці Дніпропетровщини. Щоб залучити більше аудиторії, вони поширювали інформацію про діяльність своїх ресурсів у соціальних мережах, створюючи відповідні публічні групи.

Поліцейські провели обшуки за місцем адміністрування піратських ресурсів, а також за адресами проживання зловмисників. Крім того, обшук проведено на робочому місці одного із фігурантів справи –  у службовому приміщенні одного із регіональних управлінь Державної фіскальної служби України.

За результатами обшуків правоохоронці вилучили техніку, за допомогою якої здійснювалась діяльність піратських веб-ресурсів. Її направлено на експертизу.

Триває досудове розслідування у межах розпочатого кримінального провадження за ч.3 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) КК України. Спільникам загрожує штраф або позбавлення волі до шести років.

Джерело: lviv.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*