Кількість 5G-підключень перевищить 1 млрд в 2023 р

Як очікують в IDC, вже в нинішньому році в світі буде налічуватися не менше 10 млн 5G-підключень. При середньорічних, за період з 2019 по 2023 р, темпах зростання в розмірі 217%, в кінці прогнозного періоду кількість підключень збільшиться до 1,01 млрд. Очікувана величина буде відповідати 8,9% всіх підключень мобільних пристроїв.

Прискорити адаптацію 5G допоможуть одночасно кілька чинників. Перш за все, це стабільно зростаючі обсяги створюваних і споживаних користувачами даних. На руку також зіграють динамічно зростаюча чисельність використовуваних рішень Інтернету речей – необхідність в одночасній підтримці мільйонів кінцевих точок, що підключаються,  стає критичною. Ну й, звичайно, швидкість і доступ в реальному часі, що забезпечуються 5G, відкриє багатьом компаніям ряд переваг в напрямках використання штучного інтелекту і хмарних обчислень.

Проте, крім побудови мережевої інфраструктури 5G операторам мобільного зв’язку належить багато зробити для повернення інвестицій. Аналітики вважають, що допомогти в цьому здатні унікальні додатки категорії «must-have», розробка і просування яких в подальшому дозволить користувачам максимально ефективно використовувати пропоновані переваги 5G. Крім того, IDC радить звернути увагу на встановлення міцних партнерських відносин з постачальниками програмного забезпечення, обладнання і послуг для більш ефективної інтеграції різних технологій при реалізації складних варіантів використання 5G.

Джерело: ko.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*