Більшість користувачів забувають свої паролі через 90 днів

Фахівці з компанії HYPR опублікували результати дворічного дослідження щодо того, як користувачі використовують і керують своїми обліковими даними. Дослідники опитали близько 500 штатних співробітників з компаній в США і Канади.

За словами експертів, 72% користувачів повторно використовують паролі в приватному житті, тоді як 49% співробітників компаній просто змінюють або додають цифру / символ до свого корпоративного паролю, коли його необхідно оновити через 90 днів.

Більшість користувачів вдавалися до скидання пароля через те, що забули його. Особисті паролі за останні 90 днів скидали 78% респондентів, а корпоративні – 57% опитаних.

Згідно з результатами дослідження, 65% респондентів використовують для зберігання особистих паролів додатки, або цифрові або фізичні списки, тоді як в корпоративній сфері до таких методів вдаються 58% опитаних.

Як відзначили дослідники, користувачі не застосовують технології, створені для допомоги в управлінні паролями. Замість цього більшість людей покладається на власну пам’ять, яка неодноразово підводить їх, що змушує постійно скидати облікові дані.

Джерело: tech.liga.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*