Кінець епохи текстової реклами Google Adsense?

Google надіслав електронного листа користувачам Adsense, де описано деякі зміни до оголошень:

Ми рухаємося в бік більш насичених форматів об’яв, припиняючи використання лише текстових блоків на користь показу рекламних блоків для подальшого поліпшення роботи користувачів. Як наслідок, рекламні блоки “Тільки текстові оголошення” та “Тільки медійні оголошення” в обліковому записі перейменовано на “Медійні оголошення”, а з початку 2019 року будуть оновлені всі типи оголошень.

Стилі текстових оголошень більше не використовуються для рекламних блоків “Текстові та медійні оголошення”. Відтепер ви не зможете створювати стилі оголошень для нових рекламних блоків. Нові рекламні блоки матимуть оптимізований для Google текст. Оскільки ця функція застаріла, ваші існуючі стилі оголошень Google також будуть оптимізовані в наступні місяці.

Google часто налаштовується на основі ефективності своїх оголошень. Його текстові оголошення з часом стали більш стилізованими, додаючи прості елементи, такі як стрілки. Тепер вони змінюються ще більше, щоб включати графіку та інші елементи.

Зображення у цій публікації є прикладом нових стилів оголошень з додаванням логотипу з текстом або текста, що накладається на зображення.

Джерело: domainnamewire.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*