Microsoft готує нову операційну систему з підтримкою 5G-пристроїв

Американська компанія Microsoft, здавалося б, давно і безповоротно втратила свою частку на ринку мобільного зв’язку. Мобільні пристрої під управлінням фірмової Windows Phone і власного виробництва Microsoft, не принесли доходу ні за один рік існування. Підсумком стало повне закриття мобільного відділу, продаж компанії Nokia і припинення будь-якої конкуренції Apple і Google на перспективному терені. Проте часом великі корпорації примудряються зробити дуже несподіване відродження старих успішних ідей і спроб завоювати новий спектр клієнтів, що прямо зараз і намагається зробити Microsoft, натякаючи на нову мобільну ОС.

Такі натяки з’явилися в презентації корпорації Windows під час виступу на тайванській техноконференціі Computex. Основний упор виступу був зроблений на бажання підтримувати технологію передачі даних 5G, що можливо тільки в мобільних або гібридних ОС, але ніяк не в стаціонарній Windows 10.

Фанати екосистеми компанії Microsoft давно очікували від неї подібних натяків. За роки відсутності Windows-пристроїв на мобільному ринку споживачі навіть склали приблизний список вимог, які вони хотіли б побачити в переосмисленої Windows 10 Mobile. Так, наприклад, люди часто писали, що в гіпотетично відроджених смартфонах Microsoft повинні будуть реалізувати підтримку додатків зі сторонніх магазинів, і можливо навіть – додатків під Android. Крім цього, з огляду на сучасні тренди конструювання мобільної техніки, люди також хочуть бачити операційну систему, яка підбудовується під різні форм-фактори, як той же Android або iOS.

Частково Microsoft дійсно планує реалізувати бажання своїх користувачів. Офіційного анонса якоїсь нової ОС поки не було, проте в натяках чітко простежується бажання розширення екосистеми Windows на різні форм-фактори. Аж до того, що на конференції Computex буквально говорилося про бажання компанії працювати з набирающими популярність гнучкими екранами. Цю заяву можна інтерпретувати як готовність випустити Microsoft Surface Book з гнучким екраном замість клавіатури, однак упор на 5G говорить саме про смартфони або фаблети.

Коли саме чекати нову мобільну (або мультиплатформенну) операційну систему від Microsoft, поки невідомо. Компанія ніяк не коментує ті чутки, що з’явилися після її виступу на Computex.

Джерело: geekon.media

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*