Команда Facebook представила додаток Hobbi для документування захоплень

Це четвертий експериментальний додаток, запущений підрозділом соцмережі.

В App Store з’явився додаток Hobbi, розроблений NPE Team – підрозділом Facebook, який займається експериментальними проектами. Сервіс присвячений особистим заняттям і захопленням користувачів.

У Hobbi можна зберігати фотографії і відео і створювати колекції за інтересами – наприклад, ділити їх на розділи, присвячені кулінарії, рукоділлю, фітнесу та іншим заняттям, йдеться в описі програми. Так користувач зможе відслідковувати власний прогрес.

Відео з яскравими моментами можна ділитися з членами сім’ї і друзями.

Hobbi нагадує Pinterest і Instagram. Тут така ж панель публікацій і можливість редагування фото, що і в соцмережах. 13 лютого, після новини про появу додатку, акції Pineterst впали на 4%, пише CNBC.

Сервіс був представлений в Україні, Коломбії, Бельгії, Іспанії, також можна скачати в США.

Про створення NPE Team соцмережа розповіла в липні 2019 року. Мета нового підрозділу – розробка додатків для побудови спільнот на основі «абсолютно нового досвіду».

У листопаді 2019 року NPE Team представила відразу три нових програми: чат Bump, музичний додаток Aux і редактор мемів Whale. Всі вони зараз недоступні. На сайті NPE Team йдеться, що неактивні програми компанія буде видаляти.

Джерело: techcrunch.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*