Компанія Google допоможе містам вимірювати рівень забруднення

Кілька місяців тому компанія Google упровадила в США інструмент, що допомагає містам вимірювати рівень забруднення і викидів. Тепер же цей додаток доступний і в країнах Європи.

Додаток збирає дані про транспорт і будівництво з Google Maps разом c загальнодоступною інформацією про викиди.

Google спочатку запропонує цей інструмент Бірмінгему, Манчестеру, Вулверхемптону, Ковентрі, Дубліну і Копенгагену. Він планує додати більше міст на інших континентах в найближчі тижні, і будь-яке місто може подати заяву через онлайн-форму.

Приладова панель призначена для того, щоб допомогти містам побачити, які зміни вони можуть внести в зниження викидів. Наприклад, створити більше велосипедних доріжок або встановити сонячні батареї на будинках.

Манчестерська рада вважає, що цей інструмент дозволить підвищити точність роботи, яку він вже виконує щодо викидів.

Чиновник міста Копенгагена висловив надію, що використовуючи цей інструмент, місто Копенгаген вперше може побачити рівень забруднення повітря на рівні ультратонких частинок на дорогах в центрі і при в’їзді в місто. Саме в цих місцях забруднення завжди найбільш високе.

Це не перша ініціатива компанії щодо захисту навколишнього середовища. В окремому проекті, Air View, автомобілі Google Street View вимірювали забруднення повітря, проїжджаючи через міста, включаючи Лондон і Копенгаген.

Джерело: comments.ua