Концепт показує дизайн Windows 10 в стилі Windows 10X

У міру того, як наближається термін релізу Windows 10X, з’являється все більше витоків, а також вільних дизайнерських рішень. Користувач vGlad представив нові варіанти «акрилового» дизайну класичної Windows 10 з новими іконками і зміненими елементами.

Ця версія отримала покращену анімацію меню «Пуск» і інші елементи. Дизайнер створив дві версії: для класичної настільної системи і для телефону.

Зрозуміло, це поки лише концепт, який може ніколи і не дійти до стадії релізу навіть у вигляді окремого додатка, не кажучи вже про вбудовування такої анімації і ефектів в саму Windows 10X. Однак переваги у такого підходу все ж є.

Це вже не перша подібна дизайнерська вишуканість для поточної версії Windows 10 і її стилізації під майбутню ОС. Ентузіасти створили додаток FalconX, який робить панель задач прозорою і може візуально уподібнити її елементам з Windows 10X. Додаток доступний на GitHub, його можна завантажити безкоштовно. Меню «Пуск» в майбутній Windows 10 позбудеться «живих плиток» і стане в цілому простіше за організацією. Частково це схоже на компоновку KDE та інших альтернативних рішень на Linux. Втім, для управління пальцями такий підхід куди більш оптимальний.

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*