Google переконує користувачів Edge переходити на Chrome

Попри те, що компанія Google співпрацює з Microsoft, це не заважає обом конкурувати на різних ринках. 

З початку тижня користувачі браузера Edge від Microsoft звернули увагу, що Google вбудувала в усі свої онлайн-сервіси повідомлення з рекомендаціями перейти на Chrome.

Пропозиція може з’явитися під час проходження авторизації, та у вигляді самостійного банера, який спливає прямо в інтерфейсі незалежно від того, які дії виконує користувач. Водночас користувачам інших браузерів такі пропозиції не надходять. Ні в Safari, ні в Mozilla таких повідомлень наразі виявлено не було.

Задля підвищення ефективності своєї рекламної кампанії, Google вирішила, що недостатньо просто рекомендувати користувачам конкуруючого браузера відмовитися від нього на користь фірмового. Тому в компанії постаралися врахувати всі переваги Chrome над Edge і розповісти про них в повідомленнях так, щоб це було і коротко, і одночасно корисно.

Тепер щоразу, коли користувачі Edge відкриватимуть Google Docs, вони будуть отримувати рекомендацію пересісти на Chrome, тому що там доступний офлайн-режим, а коли вони будуть користуватися Google Translate, вони побачать пропозицію встановити Chrome і користуватися вбудованим перекладачем.

Звичайно, ці повідомлення не завдають користувачам жодної шкоди, та й сама Google має повне право просувати одні свої сервіси через інші. Але, з іншого боку, досить незвично усвідомлювати, що вся ця реклама спрямована виключно на тих, хто користується Edge, при цьому абсолютно не зачіпаючи інших. Це дає підстави вважати, що пошуковий гігант і справді відчуває якусь загрозу з боку браузера Microsoft.

Чи є у Google реальні причини для занепокоєння? Щонайменше компанії точно не варто розслаблятися. Адже після оновлення Edge має той самий рушій, що й Chrome, і схожу функціональність, що для деяких користувачів може стати основною причиною для переходу до конкурентів.

Ситуація ускладнюється ще й тим, що Edge належить Microsoft, у якої є вихід на чималу аудиторію користувачів. А отже, справа залишається за малим. За умови грамотної стратегії просування Edge ризикує відхопити неабияку частку ринку браузерів, де Google, багато років залишалася абсолютним лідером.

Джерело: 24tv.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*