Lotto.com був придбаний за $2,68 млн

Недавній доменний спір розкрив вартість великої доменної угоди.

У жовтні минулого року німецька лотерейна компанія Bremer Toto und Lotto GmbH подала скаргу в ВОІВ на домен Lotto.com і зажадала передати її права на цей домен. Очевидно, що ніякого кіберсквоттингу там не було, тому позивач спробував довести, що компанія Cavour – власник домену Lotto.com – зареєструвала домен зі злим умислом, так як вона організує нелегальні лотереї на території Німеччини.

Комісія ВОІВ відмовила позивачеві в його вимогах, так як він не привів достатніх доказів злого умислу відповідача і, тим більше, своїх прав на домен. У наявності неприкрита спроба “відсудити” домен, що сподобався. Але комісія ВОІВ з якихось причин не кваліфікувала скаргу Bremer Toto und Lotto GmbH як спробу незаконного захоплення домену.

Хоча доля спору була очевидна з самого початку, експерти звернули увагу на цікаві подробиці, зазначені відповідачем в захист своїх прав на доменне ім’я. Сavour повідомляє, що домен Lotto.com був придбаний в 2017 році за 2,68 мільйона доларів. І треба сказати, для домену з таким ключовим словом в зоні .COM це дуже низька ціна. Домен міг коштувати як мінімум у два рази більше.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*