Microsoft додала в Excel відстеження фінансових даних у реальному часі

Компанія Microsoft співпрацює з біржею NASDAQ і постачальником фінансової інформації Refinitiv для роботи з даними з біржі і фінансових ринків в Excel в реальному часі.

“Фінансові вкладення є одними з найбільш важливих речей, які ми повинні відслідковувати в повсякденному житті, і мільйони людей вибирають Excel для управління своїми бюджетами та активами. Сьогодні ми раді оголосити, що працюємо з Nasdaq і Refinitiv, щоб отримувати поточну фінансову інформацію по всьому спектру акцій на біржі США… прямо в Excel”, – повідомили в Microsoft.

Інструмент доступний користувачам Office 365. Нововведення дозволяє в реальному часі відстежувати останні ціни на акції, обсяг торгів і іншу фінансову інформацію, не виходячи з Excel для пошуку зовнішніх джерел. Інструмент “Акції” дає доступ, зокрема, до даних про вартість, мінімум і максимум, капіталізації і інших індексів, підтримує курс біткоінів, облігації, валюти, інформацію про діяльність компанії, пайові інвестиційні фонди.

У Microsoft відзначили, що це тільки початок і незабаром користувачі зможуть переглядати історичні дані, а також ціни будуть автоматично оновлюватися кожні кілька хвилин.

Джерело: bykvu.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*