LiFi – “WiFi” для літаків

На майбутньому паризькому авіасалоні в Ле-Бурже французька аерокосмічна група Latecoere представить макет салону Airbus A320 з розважальною системою на базі LiFi. Зараз технологія буде використовуватися для проведення турніру геймерів, а в майбутньому допоможе змінити принципи обміну даними в польоті.

Рішення розроблено у співпраці з Air France Industries KLM Engineering & Maintenance і використовується для організації роботи розважальної системи. Передача даних здійснюється за допомогою оптичних сигналів, а не радіохвиль, як в традиційних системах Wi-Fi. За словами розробників, пропускна здатність мультимедіа на базі LiFi в 100 разів вище, ніж у існуючих систем з Wi-Fi. Крім того, виробник стверджує, що установка обладнання LiFi допоможе знизити масу літака, оскільки дозволить замінити мідні кабелі на оптичні системи передачі даних.

Компанія AFI KLM E & M вже завершила сертифікацію обладнання та розробила рішення для установки в салоні літака. Latecoere продемонструє цю систему на макеті салону Air France Airbus A320. Як для користувача пристроїв обрані планшетні комп’ютери. В ході демонстрації будуть проведені змагання з відеогрі “Trackmania” від Ubisoft. Фінальний раунд турніру з онлайн-перегонів відбудеться у вересні на комерційному рейсі Air France. 12 місць на цьому рейсі отримають доступ по LiFi.

Генеральний директор Latecoere Яннік Ассуад вважає, що протягом наступних п’яти років технологія LiFi змінить принцип обміну даними між пасажирами і бортпровідниками. Рішення особливо важливо для індустрії розваг на борту літаків, де користувачі хочуть отримувати максимально швидкий сервіс, особливо в тривалих рейсах.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*