Microsoft додасть нову клавішу на всі клавіатури світу

Клавіатури комп’ютерів і ноутбуків під управлінням Windows 10 незабаром будуть оснащуватися новою додатковою клавішею. На цьому рішенні наполягла сама Microsoft. Нова кнопка призначена для швидкого виклику хабу Office з якого можна запустити Word, Excel, Outlook і PowerPoint.

Під час роботи будь-якої програми з офісного пакету Microsoft, кнопка буде додатково виконувати різні функції, в тому числі відкривати меню для відправки документу іншим користувачам.

За задумом інженерів компанії, клавішу встановлюватимуть поряд з правою кнопкою Windows, або зовсім замість неї на компактних клавіатурах. Як стверджує інсайдер WalkingCat, підтримка нової клавіші вже реалізована в Windows 10 May 2019 Update.

Нові кнопки не з’являлися на клавіатурах для комп’ютерів з 1994 року. Microsoft додала кнопку Windows 25 років тому і відмовляє в сертифікації клавіатур і ноутбуків, у яких її немає. У разі офіційної інтеграції, така доля чекає окрему клавішу Office – вона стане обов’язковою для виробників, які бажають випускати сертифіковане обладнання для роботи з операційними системами Windows.

Джерело: www.segodnya.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*