Microsoft і Samsung оголосили про співпрацю для створення «мостику» між Android і Windows

Техногіганти Microsoft і Samsung сформували партнерство для створення Android-додатків, які зможуть стати мостом для об’єднання операційної системи для мобільних пристроїв Android з комп’ютерами на Windows.

Про це заявив на презентації флагманських смартфонів Samsung Galaxy Note10 і Galaxy Note10 + глава Microsoft Сатья Наделла, назвавши партренство «новою главою нашого довгострокового зобов’язання поліпшити продуктивність і прибрати розрив між мобільними пристроями і ПК».

Першим додатком стало Your Phone на Galaxy Note10, воно вміє віддзеркалювати текстові повідомлення і все що відбувається на екрані смартфона на ПК з операційною системою Windows 10. У майбутньому Samsung планує синхронізувати хмарне сховище OneDrive з галереєю в Android.

Оновився і інтерфейс DeX, тепер його можна використовувати не тільки для підключення до зовнішнього екрана, а й приєднати смартфон до ноутбука, і виконувати роботу за допомогою його екрану і органів управління, а телефон використовувати для тих завдань, де зручніше сенсорне введення.

В рамках співпраці Galaxy Note10 став Android-смартфоном з найбільшим числом встановлених програм від Microsoft, завдяки офісному пакету з Word, Excel, PowerPoint та Outlook на додаток до Your Phone. Також Microsoft буде продавати Galaxy Note10 в своїх магазинах.

Джерело: tehnot.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*