Оптимізація WordPress. 10 способів його прискорити. Частина3

Незважаючи на те, що WordPress за замовчуванням легкий і швидкий, його неправильне налаштування може зробити багато процесів повільними і надзвичайно заплутаними. Пропонуємо звернути увагу на способи, які допоможуть прискорити роботу веб-сайту.

Частина 1
Частина 2

7. Об’єднання заднього фону зображення з переміщуваним спрайтом

Тема WordPress заснована на зображенні заднього фону, в поєднанні з командами CSS, переважно, дисплей – це чистий задній фон. Так один красивий задній фон може складатися з 12 різних задніх фонів. Зовні це виглядає нормально і просто, поки ці 12 фонів використовуються як 12 різних запитів до сервера від браузера відвідувача. А що, якщо ці 12 прорісовок об’єднати в одну? Тоді швидкість різко зросте.

При об’єднанні заднього фону зі спрайтом, можна різні теми заднього фону зображення об’єднати в одне і потім, використовуючи CSS, отримати звичайний дисплей сторінки. Це зменшить загальну кількостей байт, необхідних для завантаження браузерами користувачів, які викликали затримку. Результат – більш швидкий блог і хороша оптимізація.

8. Використання тільки несинхронних викликів для кодів JavaScript

Чи помічали ви, що при зависанні Facebook, інші веб-ресурси починають працювати помітно повільніше? Що цікаво, цього не відбувається, коли завантажуються коди Facebook. Подібне трапляється, коли використовуються синхронні коди з інших сайтів – особливо аналітики або трекінг. Якщо код встановлено синхронно на WordPress, спочатку завантажується він – в залежності від частини коду – перед завантаженням інших елементів сайту.

При використанні тільки несинхронної подачі кодів JavaScpipt, гарантовано, що блог функціонує належним чином і швидко, незалежно від того, який сервер кодів JavaScript використовується на веб-проекті.

Детально, що це таке, можна почитати тут.

9. Включити HTTP Keep-Alive

Ця настройка можлива, якщо у вас є доступ до конфігурації http сервера. В інших випадках рекомендовано  використовувати нормальний хостинг.

Зазвичай коли відвідувач запитує файл з сервера, кожен файл посилається індивідуально. Проблема в цьому випадку полягає в тому, що відкривається новий зв’язок для кожного файлу, що в результаті призводить до повільної роботи блогу, в залежності від того скільки людей одночасно відвідують веб-ресурс. Включивши HTTP Keep-Alive, браузерам відвідувачів поставляються всі файли через один зв’язок. Зв’язок відкрита до тих пір, поки всі файли не отримані. Таким чином кількість відкритих зв’язків на сервері скорочується, тим самим призводячи до збільшення швидкості роботи сайту.

10. Використання кращого хоста

Якщо хост поганий, то поради, представлені в цій статті, не матимуть великого значення. В таких умовах оптимізація складна. При регулярному аналізі і дослідженні веб-хостів помічено, що в 2 випадках з 10, якщо конфігурація сервера погана, то нічого для збільшення швидкості роботи порталу зробити не можна.

В одному журналі були описані випадки, що показують, як сильно веб-хост впливає на тривалість завантаження інтернет-сторінки. Програміст порівняв швидкості роботи блогів двох клієнтів, один з яких користувався виділеним сервером, другий – загальним. Результат був приголомшливим: час відгуку веб-ресурсу на запити на виділеному сервері склало 7 мс, в той час як час відгуку сайту на загальному сервері – цілих 250 мс.

Однозначно веб-хост має значення. Тому перш ніж купувати десь хостинг, спробуйте наш хостинг. Перший місяць ви можете їм користуватися абсолютно безкоштовно. Або можете взагалі взяти безкоштовний тариф.

Джерело: reallyhost

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*