Microsoft почала розширювати функції Paint для Windows вперше за кілька років

Компанія Microsoft ранiше опублікувала перелік додатків і сервісів, які повинні піти в минуле з виходом оновлення Windows 10 Fall Creators Update. Одним з таких додатків був графічний редактор MS Paint. Дана новина викликала цілу хвилю обговорення в Мережі, після чого Microsoft опублікувала нову заяву. Побачивши, що у MS Paint залишилася величезна кількість шанувальників, розробники вирішили не видаляти його і навіть випустила перше за останні роки оновлення.

Поки воно є для учасників програми бета-тестування і з виходом травневого оновлення операційної системи Windows 10 May 2019 Update відбудеться реліз.

Головним нововведенням апдейта стала довгоочікувана функція, яка дозволяє використовувати клавіатуру як головний інструмент введення. Всі ті дії, для яких раніше була потрібна комп’ютерна мишка або сенсорний екран, тепер можна виконувати з клавіатури. Так, курсор переміщується за допомогою стрілок, а «пробіл» відповідає за вибір кисті і інших інструментів. За допомогою Ctrl і стрілок переміщається робоче полотно.

Джерело: itechua.com