Google запустила туристичний сервіс «Подорожі»

Відомо, що у Google є кілька продуктів і сервісів, пов’язаних з подорожами. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати Google в якості джерела інформації про подорожі, наприклад, для пошуку рейсів, бронювання готелів або отримання інформації про місце, яке ви збираєтеся відвідати, Google тепер набагато спрощує ваше життя.

Компанія нещодавно запустила новий сайт під назвою «Подорожі» ( «Trips»). Деякі читачі можуть подумати про Google Trips – офлайновий додаток-компаньйон для подорожей в автономному режимі, але це не те ж саме, навіть якщо нивинка служить для аналогічних цілей. Завдяки Подорожам, Google надав мандрівникам універсальний магазин для пошуку авіаквитків, бронювання готелів і пошуку гідів.

Дані функції не нові, але, як ви знаєте, до цього ці функції були розкидані по всіх продуктах Google. Наприклад, пошук готелю і пошук того, чим можна зайнятися в конкретному місті, були в Google Картах, а це означає, що для декого це може бути не найочевиднішим місцем для пошуку. Однак в сервісі Подорожі Google зробила це набагато простішим.

З огляду на спільну назву з Google Trips, можливо, це може бути ознакою змін, які з’являться найближчим часом в мобільному додатку. Якщо ви хочете подивитися на роботу нового сайту Google Подорожі, де зібрані всі туристичні сервіси пошукового гіганта, ви можете зайти сюди google.com/travel

Джерело: semobile.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*