Microsoft повністю відмовиться від Flash

У новому Edge на базі Chromium Microsoft буде дотримуватися тих же термінів відмови від підтримки Flash, що і Google в своєму Google Chrome. Відключення Flash пройде в кілька етапів, повністю підтримка буде припинена в грудні 2020 р

Microsoft повністю припинить підтримку плагіна Adobe Flash в новому браузері Edge, побудованому на платформі Chromium, в грудні 2020 р. Нагадаємо, компанія вирішила відмовитися від Edge на базі движку EdgeHTML і створити новий Edge на Chromium. Зміни вступлять в силу вже в наступній версії браузеру, тому Microsoft вирішила поділитися своїми планами щодо підтримки Flash в оновленому Edge.

За словами Коллін Вільямс (Colleen Williams), старшого програмного менеджеру Microsoft Edge, у своїй відмові від Flash Microsoft має намір дотримуватися того ж графіку, що і інші браузери, засновані на Chromium. Google Chrome, Mozilla Firefox і інші похідні Chromium мають намір припинити підтримку Flash до кінця 2020 р. – тоді ж, коли підтримку плеєру припинить сама Adobe.

Скасування підтримки Flash в новому Edge буде проходити в кілька етапів. Спочатку плеєр буде відключений зі збереженням можливості для користувачів включити його для кожного окремого сайту. Нарешті, до кінця наступного року він остаточно перестане працювати в браузері.

Це те ж саме, що робить Google: в липні був випущений Chrome 76, де користувачеві доводиться вручну включати Flash для кожного сайту при кожному новому відвідуванні, навіть якщо він вже зробив це для даного сайту в минулий візит. Остаточно підтримка Flash буде відключена в Chrome в грудні 2020 р.

Одночасно Microsoft змінила плани щодо відключення підтримки Flash в оригінальному Edge, побудованому на EdgeHTML, і в Internet Explorer 11. Раніше компанія мала намір за замовчуванням заборонити в цих браузерах Flash, зберігши користувачеві можливість самому його включити. Зробити це планувалося в другій половині 2019 г. Однак тепер Microsoft відмовилася від думки будь-яким чином змінювати підтримку Flash в цих браузерах до самого грудня 2020 р, коли вона буде відключена остаточно, без будь-яких попередніх етапів. Ця дата остаточної відмови від Flash в Edge на EdgeHTML і Internet Explorer 11 фігурувала в заявах Microsoft і раніше.

Джерело: kontrakty.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*