Microsoft примусово встановить користувачам Windows 10 свій новий браузер

На конференції Ignite 2019 компанія Microsoft оголосила дату релізу нового веб-браузера Edge, який буде доступний з 15 січня 2020 року. При цьому, за даними інформованих джерел, він буде встановлюватися на ПК у фоновому режимі у вигляді оновлення, замінюючи класичний веб-оглядач. Судячи за даними з документації по підтримці, новинка буде завантажуватися через центр поновлення Windows.

З огляду на, що нова версія браузера не прив’язана до Windows або до інших операційних система, це має сенс. При цьому класичний веб-оглядач Edge буде автоматично видалений без можливості збереження. Нова ж версія буде розгорнута для всіх комп’ютерів на базі Windows 10 версії 1803 або новіше.

Це дозволить, як стверджується, зробити рідний веб-оглядач «десятки» більш сучасним і безпечним. При цьому для корпоративних редакцій з’явиться інструмент, який дозволить системним адміністраторам компаній контролювати встановлення нового браузера на системах з включеним автоматичним оновленням Windows.

Компанія вже запустила для всіх магазинiв розширення під новий Edge. У Редмонді пропонують розробникам оновити існуючі розширення, щоб вони змогли працювати в новій збірці. Втім, передбачена можливість запускати і плагіни з Google Chrome. Також планується розширювати список розширень в фірмовому магазині.

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*