18 000 людей підписали лист з проханням зупинити продаж зони .ORG

Правозахисна організація Фонд електронних рубежів (Electronic Frontier Foundation, EFF) звернулася до ICANN з листом, в якому просить організацію перешкодити продажу доменної зони .ORG. EFF просить ICANN “виконувати свої законні зобов’язання щодо захисту інтересів некомерційних організацій від цензури і фінансової експлуатації”. Також EFF відправив лист ISOC, в якому просить організацію відмовитися від угоди.

В даному випадку загроза “цензури та фінансової експлуатації” виходить від компанії Ethos Capital, яка має намір взяти під контроль зону .ORG. EFF, як і багато інших експертів, висловлює занепокоєння з приводу можливого різкого підвищення цін на доменні імена.

Лист підписали 18 тисяч осіб, а також 400 некомерційних організацій. У числі останніх – профспілки, бібліотеки, клініки і т.д. Можна відзначити підписи Профспілки працівників зв’язку США, організації гьорлскаутів США, Жіночої ліги виборців США. Крім того, лист підписали чаптери (місцеві філії) ISOC Джакарти і Нідерландів, які не згодні з рішенням керівництва ISOC.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*