Microsoft Security Intelligence виявив ПЗ для майнінгу на фотографії Кобі Брайанта для заставки

Сфера кіберзлочинності дуже сильно розвивається. Після жахливої ​​катастрофи, яка сталася в останні дні, мова йде про смерть Кобі Брайанта, злочинці не посоромилися нажитися на цьому. Підрозділ компанії Microsoft Security Intelligence виявив скрипт для майнінгу криптовалюти на фотографії шпалер із зображенням покійного баскетболіста.

Для досягнення цієї мети шахраї використовують старий прийом приховування файлу в іншому файлі, щоб приховати криптомайнінговий код на фотографіях відомих людей. Від цього прийому постраждало багато людей. Зовсім недавно майнінг-бот MyKingz був виявлений на фотошпалерах американської поп-зірки Тейлор Свіфт. Її зображення містило EXE-файл, який, у разі запуску, починав використовувати ресурси комп’ютера для видобутку криптовалюти Monero (XMR). Хакери також приховали шкідливе ПЗ на фотографії номінованої на Оскар актриси Скарлетт Йоханссон.

Встановлення зловмисного програмного забезпечення на фотографії знаменитостей є найпростішим способом проникнути на ваш комп’ютер. Не багато антивірусних програм можуть виявити шкідливий код в справжніх файлах зображень, що грає на руку хакерам. Варто відзначити, що це не просто веселощі для кіберзлочинців, а прибутковий бізнес. Наприклад, творці майнінг-бота MyKingz заробляють близько 2 300 000 доларів.

Джерело: bitbetnews.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*