Microsoft створює систему ідентифікації на біткоін блокчейні

Згідно з останніми оголошеннями, технічний гігант планує побудувати свою децентралізовану систему ідентифікації (DID) на блокчейні біткоін.

Microsoft упевнений, що цей блокчейн здатний виконувати багато операцій в секунду, тому компанія й вибрала його. Вся мережа буде побудована відповідно до стандартів Фонду децентралізованої ідентифікації (Decentralized Identity Foundation).

Технічний гігант детально пояснив свій вибір в блозі:

«Ми вважаємо, що кожній людині потрібна децентралізована цифрова ідентифікація, якою вона володіє і якою вона керує, підкріплена власними ідентифікаторами, які є безпечними та зберігають конфіденційність взаємодії. Ця особиста приналежність повинна повністю інтегруватися в їхнє життя і ставити їх в центр усього, що вони роблять в цифровому світі».

Microsoft також вказала, що ця нова децентралізована система ідентифікації, яка базується на біткоіні, дозволить користувачам входити в систему тільки один раз, а потім використовувати ту ж інформацію для входу в інші облікові записи, т.я. такий процес є набагато безпечнішим.

Джерело: thecoinshark.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*