Microsoft випустила об’єднаний додаток MS Office для Android

Microsoft випустила єдиний додаток Office для операційної системи Android, який об’єднав в собі Excel, PowerPoint, Word та інші сервіси для офісної роботи. 

Закрите бета-тестування Microsoft почала ще восени 2019 року. Тепер продукт доступний для масового користувача.

В одному місці можна редагувати документи Excel, PowerPoint, Word і немає необхідності перемикатися між додатками. Природно, є можливість переглядати файли OneDrive, сканувати документи за допомогою Office Lens і зчитувати QR-коди.

Поки що додаток працює тільки на смартфонах. Версії для планшета немає. Також в додатку не передбачена горизонтальна орієнтація.

Крім того, програма не оптимізовано для Chromebook і версія для iOS теж поки не передбачена. Microsoft на даний момент поки не можуть поділитись інформацією щодо планшетній версії або припинення роботи існуючих окремих додатків Office.

У будь-якому випадку, новий додаток може бути значним кроком для оптимізації і прискорення продуктивності мобільних пристроїв. Багато років Microsoft і Google наполягали на створенні окремих додатків для кожного завдання. Комплексний підхід може значно заощадити час, в процесі роботи.

Джерело: delo.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*