Microsoft випустила оновлення для Windows 10 Pro

Компанія Microsoft випустила Windows 10 November 2019 Update, яка отримала ряд функціональних оновлень і поліпшень системи безпеки.

Як зазначається, Windows 10 Pro має вбудовані засоби захисту даних, обладнання та користувачів, що дозволяють убезпечити відомості компанії і персональні дані навіть на втрачених або вкрадених пристроях. Необхідні для бізнесу компоненти, такі як міжмережевий екран, безпечне завантаження і захист від втрати інформації на рівні файлів, входять в стандартну комплектацію кожного пристрою.

Windows 10 November 2019 Update спрощує повне шифрування дисків завдяки функції управління ключами, яка надійно змінює паролі відновлення на пристроях під управлінням MDM-систем (Mobile Device Management, управління мобільними пристроями). Ця функція активується кожного разу, коли для розблокування диска, захищеного за допомогою BitLocker, використовуються інструменти Microsoft Intune/MDM або пароль відновлення. Це дозволяє краще захистити пароль відновлення, коли користувачі вручну розблокують диск з BitLocker.

Windows 10 November 2019 Update додає кілька оновлень, що підвищують продуктивність користувачів: Календар (Calendar), Хмарний буфер обміну (Cloud Clipboard), пошук на локальному комп’ютері і в OneDrive.

Календар допоможе користувачам економити час і працювати більш ефективно. Наприклад, з його допомогою можна перевіряти розклад і створювати події безпосередньо з панелі завдань, не відкриваючи додаток «Календар» (Calendar). Досить натиснути на дату і час, щоб активувати спливаюче вікно Календаря, де можна побачити розклад і почати друкувати в текстовому полі для будь-якого обраного дня.

Хмарний буфер обміну дає можливість копіювання декількох елементів для подальшої вставки. Скопійований текст синхронізується між кількома пристроями, так що користувачі можуть копіювати його на одному пристрої і вставляти на іншому. Щоб використовувати це оновлення, співробітники можуть увійти в систему за допомогою Azure Active Directory або облікового запису Microsoft, що дозволяє підвищити продуктивність як бізнесу, так і персоналу. Елементи в буфері обміну зберігаються в хронологічному порядку, перейти до них можна натисканням клавіш [Windows + V]. Часто вставляється контент, такий як контактна інформація або опис проекту, яке потрібно відправити кільком людям, можна закріпити.

І ще одне нововведення Windows 10 Pro: єдиний пошук в OneDrive і на локальному комп’ютері. Тепер можна використовувати пошук в Windows (поле на панелі завдань), щоб знайти програми, документи, повідомлення електронної пошти, ресурси компанії і навіть людей. Оновлений Провідник в Windows 10 дозволяє інтегрувати онлайн-контент OneDrive з індексованими результатами локального пошуку і показує в результатах як локальні файли, так і зберігаються в OneDrive.

За допомогою голосового управління можна спілкуватися з комп’ютером, просто вимовляючи команди, без необхідності вводити дані вручну. Ті, хто люблять писати і малювати вручну, можуть використовувати стілуси в безлічі додатків. Пальцеві жести і цифрові ручки дозволяють управляти сенсорними екранами на сучасних пристроях, розширюючи можливості без додаткового обладнання.

Для ІТ-фахівців Windows 10 Pro спрощує управління ідентифікацією, пристроями і додатками. Завдяки гнучким можливостям, таким як Windows Autopilot, можна управляти ІТ-інфраструктурою інтуїтивно, без зайвих складнощів.

Windows 10 Pro встановлена ​​на великій кількості бізнес-пристроїв провідних світових виробників.

Джерело: ko.com.ua