Microsoft заборонила створювати локальний обліковий запис під час налаштування Windows 10 Home

Після чистого встановлення на свій ПК збірки Windows 10 починаючи з 1903 користувачі Домашньої версії системи зіткнулися з тим, що більше не виходить створити локальний обліковий запис – Microsoft змушує завести свій аккаунт або увійти в уже існуючий.

Звичайно, багато хто вже має обліковий запис Microsoft і використовє його, проте вистачає користувачів, які перейшли з Windows 7 і не потребують цього. І для них є обхідний шлях, який дозволить користуватися локальним обліковим записом і на свіжих збірках Windows 10 Home.

Лазівка ​​тут проста: не у всіх під час першого налаштування комп’ютера є інтернет – а, значить, не всі можуть увійти або завести обліковий запис Microsoft, що вимагає онлайну. Тому якщо вам потрібен локальний аккаунт – просто вимкніть Ethernet-кабель при встановленні системи, або ж пропустіть пункт з підключенням до Wi-Fi мережі.

Після цього у вікні, де вам буде запропоновано увійти або створити обліковий запис Microsoft, виберіть його створення:

Зрозуміло, раз інтернету немає, система видасть помилку. І на екрані з нею натисніть на кнопку «Пропустити»:

Після цього Windows 10 здасться і дозволить вам створити локальний обліковий запис. Його налаштування стандартне: потрібно вказати логін, пароль і вибрати три контрольних питання:

Все, після цього ви отримаєте останню збірку Windows 10 Home з локальним обліковим записом. При цьому ніяких обмежень, окрім відсутності синхронізації і напівпрацюючим Microsoft Store, у вас не буде.

До того ж, якщо ви все-таки здалися і завели акаунт Microsoft при першому включенні, перейти на локальний обліковий запис все одно можна. Мабуть, компанія забула або не стала прибирати таку можливість з налаштувань – знайти її можна в Параметрах> Облікові записи> Ваші дані> Війти замість цього з локальним обліковим записом:

Налаштування локального облікового запису в даному випадку стандартне: потрібно вказати логін, пароль і підказку до нього, після чого система вийде з аккаунта Microsoft і увійде в щойно створений.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*