Microsoft закриє свій додаток LinkedIn для Windows 10

Користувачі клієнта LinkedIn під Windows 10 зіткнулися з тим, що додаток соціальної мережі, яка належить Microsoft, більш не працює. При відкритті клієнта користувачі отримують повідомлення, яке говорить: «LinkedIn згортає підтримку цієї програми під Windows, і тепер ви будете перенаправлені в браузер, що використовується за замовчанням. Ваша мережа, профіль і все інше в LinkedIn є, як завжди, в вашому браузері і мобільному додатку LinkedIn».

Ще у вересні LinkedIn пропадало з магазину додатків Microsoft, і хоча воно тепер знову доступне для скачування, користуватися ним відтепер неможливо. Це також означає, що Microsoft збирається видалити в найближчі дні LinkedIn з Microsoft Store. Навряд чи такий крок буде сприяти підтримці ПЗ для Windows 10 сторонніми компаніями, так що можна очікувати подальшої деградації концепції так званих універсальних програм.

Це не перший випадок, коли Microsoft видалила LinkedIn зі свого магазину. Ще в 2017 році компанія припинила підтримку заснованого на Silverlight клієнта професійної соціальної мережі для Windows 10 Mobile. Microsoft не пояснила причину, з якої вона припиняє підтримку настільної програми, але не каже, чи поверне в перспективі LinkedIn на свій цифровий майданчик. На даний момент найкраща альтернатива для користувачів Windows 10 – сайт LinkedIn. Також є клієнти для iOS і Android.

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*