З Google були звільнені четверо співробітників, які брали участь в мітингу проти компанії

Щоб висловити своє невдоволення приблизно 200 співробітників технічного гіганта 22 листопада вийшли на власний мітинг. Крім різних загальних фраз, на кшталт тотальної неповаги працівників, які протестують, вони висували вимоги про повернення до роботи своїх колег, а саме Лоуренса Берланда і Ребекки Ріверс. Цi двоє були відправлені у безстрокову відпустку (яка за своєю суттю і є звільненням) за те, що вони нiбито не належним чином зберігали секретні документи і різну важливу внутрішню інформацію компанії.

Однак сам Лоуренс і Ребекка, разом з їх прихильниками, вважають, що від них вирішили позбутися через їхню діяльність, якою вони займалися в неробочий час. Вона включала звинувачення Google в різних кривдах, які панують в стінах компанії. І всі ці звинувачення були підкріплені різними доказами або показаннями інших співробітників.

Керівництво Google вирішило не йти назустріч своїм працівникам, а відразу ж звільнило як Ребекку Ріверс та Лоуренса Берланда, так і двох інших співробітників технічного гіганта, які в свою чергу брали участь у мітингу.

Google поширив серед усіх своїх співробітників новий меморандум, який підтвердив, що з компанії були звільнені чотири співробітники. Причина у даного рішення наступна: «У зв’язку з неодноразовими і явними порушення наших політик безпеки та конфіденційності даних, працівники, які брали участь в систематичному зливу найрізноманітніших матеріалів, проектів і робіт інших співробітників, були звільнені». Google так само говорить, що звільнена четвірка продовжувала порушувати політику компанії навіть після багаторазових попереджень. Вони так само, не дивлячись на всі застереження, передавали частину «краденої ними» інформації третім особам за межі компанії. Тим часом протестувальники теж не сидять склавши руки.

Організатори «Google Walkout», масового страйку по відношенню до корпорації в 2018 році, продовжують звинувачувати компанію в «неприкритому розоренню профспілок», попутно стверджуючи, що технічний гігант бере незаконні заходи проти всіх потенційних організаторів і учасників профспілок.

Джерело: fainaidea.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*