На стартапи в Україні виділили 400 мільйонів гривень

Фонд підтримки інновацій і стартапів має бути запущений восени.

Як зазначили в Уряді, ще декілька років тому в Україні почали займатися створенням механізмів підтримки стартапів, інновацій. Є ряд успішних країн, які створили такі механізми через ряд приватно-державних підприємств, і вони створюють фонди, які інвестують в інновації і стартапи. В Україні теж створюють щось подібне.

“Фактично, ми виходимо на фіналізацію запуску Державного фонду підтримки інновацій і стартапів. Зможемо зробити це восени і вже передбачили реальний ресурс у бюджеті – це 400 млн грн для того, щоб підтримувати українські інновації і стартапи”, – розповіли у Кабінеті міністрів.

Глава уряду Володимир Гройсман поспілкувався з авторами близько 60 унікальних проектів – від медичного обладнання та енергоефективних технологій до військових розробок на основі акустики і 3D-гідів.

Гройсман наголосив на важливості підтримки українських винахідників і новаторів, так як вони роблять державу сильною.

“Сьогодні інновації, нові рішення, нові ідеї дуже потрібні не тільки нашій країні, а й світу … Останнім часом відбуваються дійсно хороші тенденції, коли ви почали об’єднуватися з реальним сектором економіки. Реальний бізнес – малий, середній, великий – сьогодні інвестує кошти в інновації для того, щоб стати більш успішними та прогресивними “, – підкреслив він.

Джерело: theworldnews.net