Наступне оновлення Windows 10 підвищить ефективність пошуку

Днями Microsoft випустила «інсайдерську» версію Windows 10 20H1 Build 19025 з рядом виправлень і поліпшеною функцією пошуку. На відміну від листопадового оновлення, збірка 20H1 позиціонується як великий патч з рядом нових можливостей. Його реліз очікується навесні 2020 року, хоча не виключений і більш ранній вихід.

Версія Windows 10 Build 19025 не вносить дуже багато змін, але робить пошук Windows більш ефективним. У травні Microsoft ввела режим розширеного пошуку, дозволяючи шукати не тільки в певних папках, але і по всьому ПК.

У попередніх версіях ОС з панелі завдань можна було шукати тільки в папках «Документи», «Завантаження», «Зображення» та «Робочий стіл». Пізніше з’явилася можливість розширити спектр на всі папки в системі, проте це призвело до підвищеного навантаження на процесор і жорсткий диск. Відзначається, що в збірці 19025 реалізували новий алгоритм, який буде визначати високе завантаження CPU і примусово знижувати її.

Таким чином, система буде працювати більш чуйно і при цьому забезпечувати швидкий пошук. Принаймні, так передбачається. На даний момент ця можливість тестується, але залишається незрозуміло, чи з’явиться вона в релізі. Адже компанія з Редмонда вже не раз відкривала зміни, які вносилися в тестових версіях операційної системи.

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*