Найбільший піратський сайт запускає потоковий відеосервіс

Все більше людей дивляться відео онлайн, користуючись стрімінговими службами, такими як Apple, Netflix, Disney і пірати йдуть в ногу з часом. Найбільший і найстаріший піратський сайт The Pirate Bay запустив свій потоковий відеосервіс.

Поруч з заголовками деяких відео на цьому сайті з’явилася ікона з символом “В”. Клікнувши на неї користувач переходить на стрімінговий сервіс BayStream, де можна дивитися контент онлайн без скачування.

Для відтворення сервіс не використовує центральні сервери, як більшість інших стрімінгових сервісів. Дані BayStream представляють собою ті ж торренти, розміщені в сховищах користувачів по всьому світу.

Це вже не перша спроба The Pirate Bay реалізувати онлайн-перегляд торрентів. У 2016 році сайт дозволив пряме відтворення в браузері через інтеграцію з плагіном Torrents Time.

Заснований в 2003 році The Pirate Bay сьогодні є найбільшим порталом для поширення файлів за технологією торрент. Він входить в 200 найпопулярніших сайтів інтернету. Правовласники всіляко намагаються закрити цей портал. Вони домоглися, щоб Google прибрав всі посилання на піратські сайти з першої сторінки своєї пошукової видачі. За тиждень трафік з Google у піратів, включаючи The Pirate Bay, знизився більш ніж в два рази. Також Google збирає звернення від правовласників, видаляючи посилання на неліцензійні матеріали з пошуку. Посилання на The Pirate Bay також блокують Facebook і Microsoft, а сам ресурс недоступний в деяких країнах.

Джерело: tech.liga.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*