Названі найпопулярніші способи зараження комп’ютерів вірусами

Експерти назвали найефективніші способи, які дозволяють заразити комп’ютери вірусами. Згідно з проведеним дослідженням, в період з січня по липень лише кожне 19-е завантаження вірусного ПЗ не було пов’язане з електронною поштою.

В даний час активно розвиваються технології, що дозволяють підвищити кібербезпеку, разом з тим, зловмисники створюють і реалізують нові способи їх подолання. Фахівці відзначають, що перше місце як і раніше займає інформація, передана по e-mail. Мова йде про електронні листи, до яких додаються архіви. При отриманні подібного файлу від невідомого або неперевіреного інтернет-ресурсу, слід проявити крайню обережність. Небезпека міститься в посиланнях в таких посланнях, причому за своєю сумнівною популярныстю вони поступаються архівам.

Хакери користуються можливістю обійти фільтри поштових сервісів. Кіберзлочинці надсилають листи в неробочі години, а наявне в них посилання тимчасово недоступне, так як її активують пізніше. В цьому випадку лист розпізнається як безпечний. Дослідження проводилося фахівцями в 60 країнах світу.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*