США Стали світовим лідером за кількістю відвідувань піратських сайтів

Найбільше зростання трафіку за останній час продемонстрували піратські сайти США. У грудні 2019 року жителі Штатів згенерували 1,2 млрд візитів на них.

Згідно найсвіжішим даним компанії MUSO, що займається відстеженням піратства, на другому місці знаходиться Росія (737 млн ​​візитів), на третьому – Індія (627 млн), на четвертому – Китай (608 млн), на п’ятому – Бразилія (559 млн).

Аналітики відзначають, що через піратство сильно страждає індустрія розваг. Однією з ключових стратегій, яку використовували голлівудські продакшени в останні роки, було блокування піратських веб-сайтів. Однак цікаво інше: країною, яка генерує найбільшу кількість трафіку на піратські сайти, є самі США. Це відбувалося роками, і останні дані, надані MUSO, показують, що ситуація до сих пір не змінилася.

Згідно аналітиці, в США на одного користувача припадає 4,17 відвідувань піратських сайтів в місяць (в Росії цей показник дещо більше – 7,21). Також вдалося встановити, що дві третини «піратського» трафіку припадає на стрімінговие сервіси, 19% – на сайти безкоштовних завантажень, 8% – на торрент-сайти і 5% – на стрім-ріпери.

Джерело: sostav.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*