Новий додаток від Google дозволить прослуховувати актуальні новини

Компанія Google запускає новий сервіс для віртуального помічника Google Assistant, який називається Your News Update. Він використовує алгоритмічно підібраний новинний потік і трансформує його в аудіопотік.

Щоб запустити голосове відтворення новин, досить віддати команду «Listen to the news» помічнику Google Assistant на смартфоні або розумній колонці.

В рамках сервісу Your News Update компанія Google використовує інформацію, зібрану про користувача, включаючи місце перебування, щоб створити серію коротких новинних повідомлень від партнерів, у яких компанія ліцензує аудіо. Google сподівається створити екосистему, яку вона називає «аудіо-мережею». Це будуть не стільки підкасти, скільки новини, схожі на погодинні оновлення новин, які можна почути по радіо.

Сервіс Your News Update замінює поточний спосіб отримання оновлень новин через Assistant, який пропонує простий список джерел новин. За допомогою нової системи користувачам треба буде вибрати, які джерела вони хочуть використовувати і в якому порядку вони будуть відтворюватися. Після того, як сервіс буде остаточно запущено, користувачі зможуть вибирати між новою системою або оригінальною.

Google ліцензував аудіо з різних джерел новин, включаючи ABC, Cheddar, Associated Press, CNN, Fox News Radio, PBS, Reuters, WYNC і кілька місцевих радіостанцій. Потім компанія може визначити зміст новин цих видань, зчитуючи конкретні метадані самих видавців і використовуючи свої компʼютерні системи для прослуховування самих історій. Google платить партнерам за співпрацю зі створення аудіо новин в цьому форматі.

Маючи готові аудіо матеріали, Google може організовувати їх для користувачів в стрічці новин так само, як вона формує стрічку звичайних новин в інтернеті. Відтворення звукових новин починається з головної національної або міжнародної теми або двох історій, потім сервіс переходить до місцевих новин, а потім відтворює теми, які з більшою ймовірністю відповідають інтересам користувача. Після коротких вступних реплік йдуть докладні висвітлення подій тривалістю 1-2 хвилини. Якщо конкретна тема не цікава користувачеві, він може скористатися допомогою голосової команди «Hey Google, skip», і перейти до наступної новини.

Поки що сервіс Your News Update доступний тільки в США і тільки англійською мовою. У наступному році планується розпочати глобальний запуск сервісу по всьому світу.

А новини Ukrnames можна читати в блозi чи на сайтi 

Джерело: thebabel.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*