Новий сайт для Верховної Ради

Новий сайт Парламенту за принципом «держави в смартфоні» пропонують створити діджитал дизайн агентство Nextpage разом з сайтом аin.ua.

«Нинішній сайт Ради – заплутаний і застарілий як і все, що в ній відбувається. Ми хочемо змінити цю парадигму – нехай новий ресурс буде сучасним, доступним і даватиме всю необхідну інформацію, зрозумілу кожному виборцю», – йдеться в описі проекту.

Завдання стояло таке: зробити новий сайт, який буде зрозумілим для різних аудиторій: виборців, ЗМІ, громадських організацій. Щоб його виконати довелося вирішити кілька поблем: сайт великий, складний та незручний, він не показує KPI депутатів, на ньому нелегко знайти, над якими законами зараз працюють, тощо.

Саме тому усі дані розсортували за категоріями: склад, розклад, законотворчість та новини. У пріоритеті – прозорість і доступність інформації.

«Інформувати виборця про роботу Ради можна легко, зрозуміло і недвозначно. Ми хочемо, щоб сайт Ради входив до топу інформаційних джерел, і щоб люди читали новини там, а не споживали фейки на ютубі або в ЗМІ-одноденках», – кажуть автори проекту.

Повністю ознайомитися з концепцією ресурсу Верховної Ради можна за посиланням.

Джерело: platfor.ma

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*