Оновлення Windows 10 викликає «червоний екран» на ПК і ноутбуках

Регулярні оновлення – одна з умов нормальної роботи операційної системи. Але часом такі нововведення не тільки виправляють старі проблеми, а й приносять нові. Користувачі Windows 10, що отримали черговий апдейт, зіткнулися з низкою неприємних «побічних ефектів» – від некоректного відображення робочого столу до проблем з продуктивністю на рівні системи.

Одним з ключових нарікань користувачів до чергового оновлення стало відчутне падіння продуктивності ОС. Як виявилося, проблема крилася у високій завантаженні CPU процесом «Пошук». Але на цьому пригоди нового апдейта не закінчилися: при спробі зробити скріншот багато власників ПК під управлінням Windows 10 спостерігали зображення з насиченою помаранчевою заливкою фону.

За словами «постраждалих», вони не міняли ніяких налаштувань, а проблема продовжує зберігатися при використанні як кнопки Print Screen, так і спеціальних додатків. Інші користувачі зіткнулися і з більш серйозними неполадками – після авторизації на екрані запрошення ОС робочий стіл поступово ставав червоним. Єдиним елементом, який при цьому зберігав свій колір, залишався курсор миші.

Microsoft ще не випустила оновлення для проблемного патча. В якості тимчасового рішення рекомендується оновити драйвери графічного адаптера з сайту виробника або видалити накопичувальний апдейт KB4512941, який відноситься до розряду «необов’язкових» і не містить доповнень до системи безпеки комп’ютера.

Джерело: internetua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*