Як розкрутити сайт в пошукових системах самостійно: семантичне ядро

Всі сторінки сайту необхідно оптимізувати під пошукові запити, які встановлюються заздалегідь.

Забуваючи про цю важливу частину просування, ви прирікаєте ваш ресурс на невидимість для цільової аудиторії, яка приходить з пошукових систем.

З 2018 з 2019 рік, пошуковий гігант Google ввів безліч нововведень. Наприклад, з’явився новий алгоритм ранжирування сайтів на мобільних, Google Bot почав “просити” доступ до CSS стилів та Java скриптів, в контекстній рекламі раз і назавжди зникли оголошення праворуч …

Перше, що потрібно розуміти – розкрутитися непросто, але можливо. Якщо у вас немає навичок і знань в цій сфері, то для початку необхідно поповнити свої знання елементарними основами і термінами в цій ніші.

Якщо в SEO ваші знання нульові, можна прочитати цю книгу про пошукове просування сайту. На освоєння матеріалу у вас піде пару днів.

Пiсля того перше, що потрібно зробити, це створити правильну структуру сайту на підставі семантичного ядра.

Семантичне ядро сайту – це список ключових запитів, які розбиті по групах. Кожна група запитів прив’язана до страниці сайту, яка максимально підходить за змістом. Для порівняння уявімо, що сайт – це великий продуктовий супер-маркет. Всі товари, які продаються в цьому магазині, є ключовими запитами. А відділи магазину є цільовими сторінками. Візуально буде простіше:

Отже, припустимо, нам потрібно купити хліб, і ми, відповідно, йдемо в хлібобулочний. Якщо нам потрібні сосиски і курка, то, за логікою речей, рухаємося в м’ясний відділ. В даному порівнянні всі продукти в магазині – це і є наше семантичне ядро, за умови, що ці продукти (ключові запити) лежать на своїх місцях: курка – в м’ясному відділі (цільова сторінка), а кефір – в молочному. Уявіть на секунду, що розташування продуктів в магазині не має ніякого логічного обгрунтування, і все розташовується хаотично. Жах, чи не так?

Дане порівняння наочно показує, наскільки важливо при формуванні семантичного ядра сайту не помилитися. Було б дивно в відділі з миючими засобами побачити картоплю, або у відділі з фруктами і овочами – цеглу, наприклад. Мета розробки семантичного ядра – знайти своє місце по запиту.

У разі коли семантичне ядро ​​розробляється для вже готового сайту, іноді доводиться створювати нові сторінки та розміщувати вже на новій сторінці відповідний запиту матеріал.

Як розробити семантичне ядро ​​сайту:

– Підібрати всі ключові запити, пов’язані з вашим сайтом

– Розподілити запити по цiльових сторіноках (курку в м’ясний, кефір в молочний відділ)

Інструмент для підбору ключових слів Google

https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal

Джерело: site-ok

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*