Оновлення Windows 10 виявилося з неприємним багом

Новий патч, який вийшов для операційної системи Windows 10, має серйозний баг.

Відзначається, що через нього можна втратити свої файли або, в гіршому випадку, взагалі все.

Оновлення KB4532693 вийшло 11 лютого. Деякі користувачі Windows 10 після його встановлення почали скаржитися, що після перезавантаження їх зустрів абсолютно чистий робочий стіл, ніби систему тільки поставили на комп’ютер.

Проблема в тому, що Windows 10 переплутала тимчасовий профіль для вставновлення оновлення, а також основний профіль з усіма даними. Користувачам, які зіткнулися з цією проблемою, радять перевірити диск С. До того ж основний профіль повинен бути в папці з ім’ям користувача, що закінчується на .000 або .bak.

Проте наголошується, що оновлення KB4532693 в Windows 10 повністю здатне знищувати файли. Microsoft визнала проблеми, а також зупинила поширення патча, і заодно закликала відкотитися до попередньої версії операційної системи, якщо користувач вже оновився.

Для того, щоб відкотити оновлення Windows 10, необхідно зробити наступні кроки:

  • відкрити меню «Параметри» в «Пуск»;
  • вибрати «Оновлення та безпека» – «Перегляд журналу оновлень» – «Видалити оновлення»;
  • у вікні видалити всі оновлення, які встановилися після 11 лютого 2020 року;
  • якщо комп’ютер після видалення оновлення запропонує перезавантажити систему – натисніть “Перезавантажити пізніше».

У разі, якщо стоїть ручне встановлення оновлень, то система може запропонувати завантажити для Windows 10 проблемний патч самостійно. В такому випадку, від цього кроку потрібно відмовитися.

Windows 10 на сьогоднішній день є останньою операційною системою від Microsoft. До того ж вона займає в світі перше місце з використання на комп’ютерах, які підключені до інтернету.

Джерело: hvylya.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*