Sharp представила мобільний роутер з підтримкою 5G і Wi-Fi 6

Корпорація Sharp підготувала до випуску цікаву новинку – мобільний маршрутизатор 5G Mobile Router, що підтримує стільниковий зв’язок п’ятого покоління.

Пристрій передбачає роботу в частотному діапазоні нижче 6 ГГц і в діапазоні міліметрових хвиль. Заявлена ​​швидкість завантаження даних в мережі 5G може досягати 4 Гбіт/с, швидкість передачі інформації в сторону базової станції – до 0,8 Гбіт/с. Крім того, можлива робота в мережах 4G/LTE.

Роутер забезпечений контроллером бездротового зв’язку Wi-Fi 6 (IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax). Можливо одночасне підключення до 16 клієнтських гаджетів – смартфонів, планшетів, ноутбуків та ін.

Новинка має мережевий порт 2.5G Ethernet для проводового підключення, скажімо, настільного комп’ютера. Крім того, передбачений симетричний роз’єм USB 3.0 Type-C. Роутер може функціонувати в повністю автономному режимі: в цьому випадку харчування забезпечує вбудована акумуляторна батарея ємністю 4000 мА · год. Варто також виділити наявність інформаційного 2,4-дюймового дисплея з роздільною здатністю 320 × 240 пікселів.

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*