Ринкова частка Windows 10 перевищила 50%

Microsoft давно намагається перевести якомога більше користувачів на ОС Windows 10 – яка, відповідно до маркетингових матеріалів, набагато краще і зручніше Windows 7. Остання, до того ж, перестане підтримуватися з 14 січня 2020 року, і це ще одна причина перейти на більш захищену ОС . Судячи з останнім звітом аналітиків Netmarketshare, справи у Microsoft йдуть на лад.

За місяць ринкова частка Windows 10 збільшилася на 2% і вперше в історії подолала позначку в 50%: за даними серпневого звіту частка склала 50,99%. Windows 7 закономірно втрачає аудиторію – частка цієї ОС знизилася до 30,44%. На третьому місці з часткою 5,95% знаходиться macOS 10.14.

Незважаючи на те, що частка Windows 10 подолала важливу психологічну позначку і в загалі безперервно зростає, Microsoft розслаблятися не можна: до припинення підтримки Windows 7 залишається менше півроку, а частка цієї ОС як і раніше більше 30% – і всю аудиторію (або хоча б більшу частину) користувачів цієї версії (особливо тих, що славляться своїм консерватизмом бізнес-клієнтів) потрібно якимось чином спробувати перевести на Windows 10.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*